WIG 20 na zamknięciu wyniósł 2275,91 pkt (-0,02%)

Analizy i Rynek / Informacje z rynku / Komunikaty

16.05. Warszawa (PAP) - GPW SA - Wartość indeksów na zamknięciu sesji

NazwaKurs otw.KursZmiana
InvestorMS4256,674268,150,43
mWIG404606,004618,000,64
sWIG8014057,7914026,36-0,38
WIG59778,4459791,270,11
WIG202278,962275,91-0,02
WIG302632,012634,040,13
WIGdiv1133,271130,69-0,09
WIG20lev681,07679,25-0,05
WIG20short3439,363443,970,03
WIG20TR3900,343930,05-0,02
WIG30TR4466,604500,050,13
WIG-BANKI7891,567909,46-0,24
WIG-BUDOW2509,432479,66-0,77
WIG-CHEMIA12460,4912412,10-0,45
WIG-GORNIC3682,513713,150,96
WIG-ENERG2526,532531,230,31
WIG-INFO1979,621988,820,68
WIG-LEKI5460,095436,680,23
WIG-MEDIA5176,765187,200,62
WIG-MOTO4289,684202,66-0,94
WIG-NRCHOM2167,052174,980,35
WIG-ODZIEZ7631,047719,700,59
WIG-PALIWA6252,836188,72-0,92
WIG-Poland60513,7860895,910,09
WIG-SPOZYW3851,083911,651,35
WIG-TELKOM727,94718,35-1,43
RESPECT2781,172783,920,12
WIG-Ukrain506,78505,450,66
NCIndex247,57253,742,28

- zmiana do dnia poprzedniego

kom abs/