GLOBE TRADE CENTRE SA (8/2018) Ponowne powołanie pana Ereza Boniel

Analizy i Rynek / Informacje z rynku / Komunikaty

GLOBE TRADE CENTRE SA (8/2018) Ponowne powołanie pana Ereza Boniel na członka Zarządu spółki Globe Trade Centre S.A. na kolejną trzyletnią kadencję

17.05. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 8/2018

Zarząd Globe Trade Centre S.A. ("Spółka") informuje, że w dniu 17 maja 2018 roku Rada Nadzorcza Spółki ponownie powołała Ereza Boniel na członka Zarządu Spółki na kolejną trzyletnią kadencje.

Pan Boniel jest członkiem zarządu Globe Trade Centre S.A oraz Dyrektor Finansowy. Pan Boniel odpowiada za działania z obszaru finansów od 1997 roku. Pan Boniel ukończył studia MBA z wyróżnieniem na Uniwersytecie Calgary oraz uzyskał certyfikat C.P.A.

Zgodnie ze złożonym oświadczeniem Erez Boniel nie jest wpisani do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych prowadzonego na podstawie ustawy o KRS oraz nie wykonuje innej działalności poza przedsiębiorstwem Spółki, która jest w stosunku do niej konkurencyjna, nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej bądź w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz