WIG 20 na zamknięciu wyniósł 2238,94 pkt (-0,60%)

Analizy i Rynek / Informacje z rynku / Komunikaty

13.06. Warszawa (PAP) - GPW SA - Wartość indeksów na zamknięciu sesji

NazwaKurs otw.KursZmiana
InvestorMS4208,314194,39-0,21
mWIG404490,264477,86-0,35
sWIG8013636,0213583,34-0,01
WIG58915,5158686,19-0,49
WIG202256,862238,94-0,60
WIG302589,732580,42-0,53
WIGdiv1106,771099,33-0,70
WIG20lev665,69655,14-1,20
WIG20short3472,653500,330,61
WIG20TR3867,373869,33-0,60
WIG30TR4416,364415,96-0,53
WIG-BANKI7745,957740,77-0,21
WIG-BUDOW2334,072324,45-0,13
WIG-CHEMIA12249,0112186,63-0,42
WIG-GORNIC3785,743793,63-0,22
WIG-ENERG2537,792540,06-0,12
WIG-INFO1962,201933,45-1,01
WIG-LEKI5772,105723,76-0,60
WIG-MEDIA5147,955172,84-0,59
WIG-MOTO4690,064633,73-1,10
WIG-NRCHOM2192,562196,170,63
WIG-ODZIEZ7161,117122,77-0,47
WIG-PALIWA6208,656161,51-0,84
WIG-Poland59887,5959853,76-0,49
WIG-SPOZYW3709,633697,08-0,57
WIG-TELKOM661,86661,76-3,57
RESPECT2750,752748,74-0,23
WIG-Ukrain476,33479,910,10
NCIndex246,99245,89-0,46

- zmiana do dnia poprzedniego

kom abs/