WIG 20 na zamknięciu wyniósł 2161,20 pkt (+0,32%)

Analizy i Rynek / Informacje z rynku / Komunikaty

12.07. Warszawa (PAP) - GPW SA - Wartość indeksów na zamknięciu sesji

NazwaKurs otw.KursZmiana
InvestorMS3988,463975,11-0,34
mWIG404210,384207,610,09
sWIG8012690,3812645,26-0,33
WIG56752,1056671,440,23
WIG202160,132161,200,32
WIG302489,102485,550,28
WIGdiv1057,781051,46-0,26
WIG20lev607,25607,850,64
WIG20short3625,463623,65-0,31
WIG20TR3758,243758,860,32
WIG30TR4276,604277,830,28
WIG-BANKI7371,337411,890,84
WIG-BUDOW2160,812089,85-2,49
WIG-CHEMIA12460,3812236,08-2,20
WIG-GORNIC3575,713537,01-0,09
WIG-ENERG2385,472374,54-0,38
WIG-INFO1967,181983,941,36
WIG-LEKI5736,545734,54-0,95
WIG-MEDIA4817,184806,990,69
WIG-MOTO4452,114446,440,45
WIG-NRCHOM2078,622071,38-0,63
WIG-ODZIEZ6686,486740,190,90
WIG-PALIWA6016,105919,85-1,14
WIG-Poland57785,8457790,850,22
WIG-SPOZYW3402,033425,530,41
WIG-TELKOM628,79630,270,82
RESPECT2622,512608,81-0,16
WIG-Ukrain426,94428,150,55
NCIndex246,94245,58-0,09

- zmiana do dnia poprzedniego

kom amp/