Akademia Inwestycyjna 2018

Od października zapraszamy do udziału w Akademii Inwestycyjnej DM mBanku. Akademia to kilkanaście godzin wykładów, prowadzonych przez szkoleniowców i analityków Domu Maklerskiego mBanku. W ramach webinarowych 3 modułów połączymy w niej wątki giełdowe, foreksowe, teoretyczne i praktyczne.

Spróbujemy usystematyzować wiedzę i opowiedzieć to co wiemy o rynkach giełdowych i walutowych. Opowiedzą o tym prowadzący, których znasz z analiz i webinarów.

Moduł I - teoretyczne podstawy Analizy Technicznej poprowadzi p. Paweł Śliwa, praktyk, którego opracowania można znaleźć w naszym serwisie informacyjnym mNews i na YT DM mBanku.

Moduł II - back to basics – czyli analiza fundamentalna, podstwy dla rynków giełdowych i pozagieldowych, w uzupełnieniu informacja o możliwościach jakie daje automatyzacja handlu i oprogramowanie generujące sygnały.

Moduł III – praktyka Analizy Technicznej - 3 spotkania z najlepszym od 7 lat analitykiem technicznym na rynku, p. Piotrem Neidkiem, praca analityka od kuchni.

Ruszamy 2 października a kończymy w grudniu - w spokojnym tempie jednego wykładu na tydzień przejdziemy kurs przetrwania na rynku.
Zwykle we wtorki, zawsze o 18.00. Możesz zapisać się na całość, możesz na poszczególne moduły - możesz też na poszczególne webinary.

 

Strona Akademii Inwestycyjnej DM mBanku i zapisy


.