DM mBanku na FX Cuffs, Kraków, 16-17 marca 2018

Po raz kolejny bierzemy w tym roku udział w krakowskiej konferencji FxCuffs, (16-17.03) - największym w Polsce spotkaniu inwestorów. Formuła imprezy, w pierwszych edycjach skupiona wokół rynku forex, w tym roku została otwarta szerzej na rynki giełdowe, nieruchomości, rynek sztuki i kyptowaluty. 

Przez 2 dni odbędzie się kilkanaście prezentacji, spotkań, prelekcji i wykładów czołowych polskich i zagranicznych ekspertów. W Krakowie będą obecni w środowiskach inwestorskich Steve Ward, Rafał Zaorski, Rolf Schlotmann, Szczepan Bentyn, Marek Rogalski, Trader21, Mieczysław Siudek, Jacek Kubrak i wielu innych. Do Krakowa zjedzie ponad 5000 inwestorów indywidualnych, przedstawicieli brokerów oraz ekspertów rynkowych z całego świata – będzie to idealna okazja do wymiany myśli, networkingu oraz wspólnej edukacji.

DM mBanku spotkasz w piątek i sobotę na I p., stoisko nr 25, i będziesz mógł porozmawiać o walutach, giełdach, ofercie zagranicznej, analizach i aplikacjach, a naszego przedstawiciela, p. Kamila Maliszewskiego, usłyszysz w piątkowej (16.03) debacie "Trendy na rynkach akcji i walut w 2018", g. 18.30, Sala Audytoryjna.

Program imprezy i rejestracja uczestników - FX Cuffs.