Znamy laureatów Parkiet Futures 2011

Ogłoszono wyniki Parkiet Futures 2011, Konkursu Gazety Giełdy „Parkiet”, którego partnerem strategicznym jest Dom Inwestycyjny BRE Banku.

To już czwarta edycja Konkursu, polegającego na inwestowaniu rzeczywistych pieniędzy Zawodników na rzeczywistym rynku. Przedmiotem inwestycji w Konkursie były wyłącznie kontrakty terminowe na WIG20. Aby wygrać nagrodę główną – samochód Peugeot 308 – należało uzyskać najwyższą dzienną stopę zwrotu w całym okresie trwania rywalizacji.

Tegorocznym zwycięzcą jest Agnieszka Kowalczyk, która w trakcie jednej sesji zarobiła 54,74 proc. To nie pierwszy sukces Agnieszki Kowalczyk w Konkursach Gazety Giełdy „Parkiet” . Była laureatką zarówno w Parkiet Futures, jak i w Mistrzostwach Polski Inwestorów Parkiet Challenge.

Do zaciętej rywalizacji zachęcały uczestników cenne nagrody. Na zwycięzcę czekał samochód osobowy Peugeot 308.

Lau­re­aci miejsc od II do V otrzy­ma­ją nagrody o wartości od 5 do 12 tys. zł. Dla osób, które w trakcie trwania Konkursu uzyskały najwyższą stopę zwrotu przewidziano nagrody o wartości 2,5 tys. zł.

Uroczyste wręczenie głównej nagrody odbędzie się 19. listopada w Kołobrzegu, podczas konferencji „Profesjonalny inwestor" organizowanej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

Wszystkim laureatom gratulujemy!

Ranking IV edycji Konkursu Parkiet Futures 2011 dostępny na stronie www.parkietfutures.pl