Dziś Fiverr wchodzi na NYSE

Analizy i Rynek / Edukacja / Co nowego?

Dziś Fiverr - platforma internetowa łącząca freelancerów różnych dziedzin i klientów - wchodzi na NYSE. Spółka założona w 2010 w Tel Avivie jako miejsce oferowania i zamawiania usług internetowo (tłumaczenia, grafika, DTP, edycja wideo i audio, programowanie) w cenie od 5 (five) dolarów. 
Na giełdę wchodzi z ceną emisyjną 21 USD i ponad 5 mln akcji nowej emisji, w obrocie znajdzię się w sumie ponad 30 mln akcji spółki.

Strona internetowa spółki - fiverr.com, więcej o IPO na Yahoo Finance.

Jutro na NSYE debiutuje firma Chewy - internetowy sklep zoologiczny, ale duży, z jedzeniem, artykułamy pielęgnacyjnymi i lekarstwami dla zwierząt domowych. Więcej o debiucie Chewy na Market Watch.

W przyszłym tygodniu - 20.06 - zapowiadany jest debiut firmy Slack - działającej w chmurze internetowej programistycznej platformie komunikacyjnej. Więcej o IPO Slack na stronie Yahoo Finance.

Śledzimy na bieżąco sezon gorących ofert IPO na giełdach amerykański i od końca marca do naszej oferty dołączyliśmy wszystkie ważne debiuty:

CrowdStrike - 12.06
Luckin Coffee - 17.05
Uber - 10.05
Beyond Meat - 2.05
Zoom Video - 18.04
Pinterest - 18.04
Lyft - 29.03
Levi Strauss - 21.03

Ponad 2300 innych akcji i ETF z NYSE, NASDAQ, LSE i Deutsche Börse są dostępne dla każdego posiadacza rachunku w BM mBanku i użytkownika usługi eMakler w ramach normalnej funkcjonalności rachunków.

Szersza informacja o dostępnych w BM akcjach zagranicznych i możliwości składania zleceń w USD, EUR, GBP i PLN (w ramach rachunków w BM mBanku).

Opracowania analityczne BM mBanku o spółkach zagranicznych - tutaj. Kontakt bezpośredni: mbm@mbank.pl i 22 697 4949.