Dom Maklerski i mWealth Management w strukturach mBanku

Analizy i Rynek / Nasze komunikaty

Dom Maklerski mBanku i spółka mWealth Management połączyły się z mBankiem i formalnie zostały włączone w jego struktury. Zmiana ma charakter formalny i nie wymaga podejmowania żadnych działań ze strony klientów. Dotychczasowa oferta spółek i jej warunki cenowe pozostają bez zmian. Od 21 maja 2016 r. stroną wszystkich podpisanych dokumentów, w tym umów, stał się mBank S.A.

Docelowo połączenie umożliwi wszystkim klientom Grupy mBanku dostęp do usług maklerskich w takim samym zakresie oraz pozytywnie wpłynie na jakość obsługi klientów. Będzie się to wiązać m.in. z uproszczeniem i przyśpieszeniem procesu zawierania umów i uruchamiania usług (wcześniej proces ten wymagał m.in. przesyłania między spółkami wielu dokumentów). Dzięki zmianom już wkrótce klient będzie mógł z pomocą jednego opiekuna zawrzeć wszystkie umowy z Grupą mBanku, w tym właśnie umowy brokerskie.

Szczegółowe informacje na temat włączenia do mBanku Domu Maklerskiego oraz mWealth Management znaleźć można na stronie relacji inwestorskich banku https://www.mbank.pl/relacje-inwestorskie/komunikaty-gieldowe/komunikat.html?i=4028