WIG 20 na zamknięciu wyniósł 2370,99 pkt (+0,71%)

Analizy i Rynek / Informacje z rynku / Komunikaty

12.02. Warszawa (PAP) - GPW SA - Wartość indeksów na zamknięciu sesji

NazwaKurs otw.KursZmiana
InvestorMS3856,383850,80-0,14
mWIG404138,234138,360,10
sWIG8011554,7111534,160,07
WIG60523,5060534,920,52
WIG202362,032370,990,71
WIG302708,002708,340,61
WIGdiv1104,141103,000,53
WIG20lev705,38710,711,42
WIG20short3297,193284,60-0,70
WIG20TR4182,784185,380,71
WIG30TR4713,234722,080,61
WIG-BANKI7682,897737,171,12
WIG-BUDOW1979,611966,01-0,13
WIG-CHEMIA12287,1312081,48-0,96
WIG-GORNIC3551,013589,722,16
WIG-ENERG2811,432797,610,05
WIG-INFO2158,752176,731,21
WIG-LEKI4853,624862,040,21
WIG-MEDIA4974,334942,46-0,26
WIG-MOTO3723,563715,32-0,02
WIG-NRCHOM2143,132134,29-0,22
WIG-ODZIEZ6049,636005,120,04
WIG-PALIWA7993,538029,651,32
WIG-Poland61713,8961822,510,53
WIG-SPOZYW3443,773452,520,02
WIG-TELKOM687,02682,85-0,69
RESPECT2917,272928,080,97
WIG-Ukrain423,53422,12-0,25
NCIndex216,70216,950,31

- zmiana do dnia poprzedniego

kom mra