MARVIPOL DEVELOPMENT SA (7/2019) Podpisanie przez jednostkę zależną Emitenta listu intencyjnego

Analizy i Rynek / Informacje z rynku / Komunikaty

13.02. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 7/2019

Zarząd Marvipol Development S.A. [Emitent] informuje o podpisaniu w dniu 13 lutego 2019 r. przez Unique Apartments Sp. z o.o. siedzibą w Warszawie - jednostkę zależną Emitenta [Unique Apartments] z Louvre Hotels Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [LHG] Porozumienia w sprawie umowy franczyzy [List intencyjny].

Przedmiotem Listu intencyjnego jest określenie warunków i ustaleń w sprawie zawarcia pomiędzy Unique Apartments i LHG umowy franczyzy dotyczącej budynku zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Grzybowskiej [Obiekt], powstającego w ramach inwestycji deweloperskiej o nazwie Unique Tower, realizowanej przez inną jednostkę zależną Emitenta, tj. przez Marvipol Development Unique Tower Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

List intencyjny zawiera w szczególności postanowienie, iż Obiekt będzie prowadził działalność pod znakiem towarowym Royal Tulip (Royal Tulip Apartments), przy czym Unique Apartments będzie występować w charakterze zarządzającego Obiektem, a LHG będzie działać jako franczyzodawca Obiektu.

Unique Apartments i LHG postanowiły o prowadzeniu negocjacji warunków współpracy na zasadzie wyłączności i dołożeniu wszelkich starań, aby zawarcie umowy franczyzy nastąpiło w terminie do dnia 13 kwietnia 2019 roku.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz