MŚ: Podziękowanie dla uczestników Młodzieżowego Strajku Klimatycznego (komunikat)

Analizy i Rynek / Informacje z rynku / Komunikaty

15.03. Warszawa - MŚ informuje:

Drodzy Młodzi Przyjaciele! Serdecznie dziękuję za Wasz udział w dzisiejszym Młodzieżowym Strajku Klimatycznym.

Wasza obecność świadczy o wzrastającej świadomości oraz zaangażowaniu młodego pokolenia w ochronę środowiska. Poprzez takie działania nie tylko pokazujecie, jakie sprawy są dla Was istotne, ale też wskazujecie, na czym powinniśmy koncentrować nasze wysiłki, otwierając tym samym oczy całemu społeczeństwu na sprawy zmian klimatu. Cieszy mnie, że jestem świadkiem kształtowania się kolejnego pokolenia osób zaangażowanych, które chcą walczyć o lepszą przyszłość naszej planety.

Wierzę, że wciąż będziecie poszukiwać rzetelnych informacji na temat zmian klimatycznych. Mam nadzieję, że Wasza dzisiejsza postawa to początek dalszych dobrych działań. Ich skutkiem niech będzie ograniczenie tych przyczyn zmian klimatycznych, których autorem jest człowiek.

Dziękuję Wam, Młodzi Rodacy, za wysłanie nam tego ważnego przekazu.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Henryk Kowalczyk

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść - z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe.(PAP)

kom/ mgost/ wus/