WIG 20 na zamknięciu wyniósł 2372,18 pkt (+0,59%)

Analizy i Rynek / Informacje z rynku / Komunikaty

16.04. Warszawa (PAP) - GPW SA - Wartość indeksów na zamknięciu sesji

NazwaKurs otw.KursZmiana
InvestorMS3882,723876,93-0,17
mWIG404228,324225,450,13
sWIG8012178,4612124,96-0,10
WIG60967,1661067,070,42
WIG202361,432372,180,59
WIG302719,212726,020,52
WIGdiv1125,851126,080,19
WIG20lev701,28707,661,18
WIG20short3304,203289,11-0,58
WIG20TR4174,274187,470,59
WIG30TR4738,994752,920,52
WIG-BANKI7775,847834,981,02
WIG-BUDOW2147,702173,751,21
WIG-CHEMIA11650,1711576,89-0,28
WIG-GORNIC3961,533945,710,18
WIG-ENERG2198,412267,613,38
WIG-INFO2342,002315,55-1,08
WIG-LEKI5764,575601,17-2,11
WIG-MEDIA5169,405108,73-0,24
WIG-MOTO3808,083810,88-0,11
WIG-NRCHOM2189,222174,53-0,53
WIG-ODZIEZ6765,876702,78-0,75
WIG-PALIWA7431,647490,280,94
WIG-Poland62188,8062321,900,42
WIG-SPOZYW3632,833635,01-0,10
WIG-TELKOM702,49692,90-0,46
RESPECT2860,462876,680,83
WIG-Ukrain446,71450,140,78
NCIndex232,05229,81-0,74

- zmiana do dnia poprzedniego

kom mra