WIG 20 na zamknięciu wyniósł 2188,43 pkt (+0,89%)

Analizy i Rynek / Informacje z rynku / Komunikaty

16.05. Warszawa (PAP) - GPW SA - Wartość indeksów na zamknięciu sesji

NazwaKurs otw.KursZmiana
InvestorMS3661,633654,67-0,25
mWIG403937,533918,46-0,41
sWIG8011713,1211652,91-0,41
WIG56583,3656664,500,52
WIG202174,102188,430,89
WIG302514,632517,310,57
WIGdiv1027,961023,99-0,11
WIG20lev592,70600,501,77
WIG20short3591,293567,51-0,88
WIG20TR3850,673865,830,89
WIG30TR4380,924394,720,57
WIG-BANKI7217,787263,021,05
WIG-BUDOW2065,722063,60-0,49
WIG-CHEMIA9708,019765,10-0,39
WIG-GORNIC3369,363423,793,40
WIG-ENERG2176,612142,96-1,21
WIG-INFO2247,612251,520,53
WIG-LEKI5053,465082,161,32
WIG-MEDIA4978,084989,150,27
WIG-MOTO3601,233603,210,27
WIG-NRCHOM2104,862122,790,10
WIG-ODZIEZ5926,535735,03-2,98
WIG-PALIWA6604,006779,183,00
WIG-Poland57623,2657810,470,53
WIG-SPOZYW3440,203420,37-0,55
WIG-TELKOM690,41669,78-3,09
RESPECT2592,792607,451,01
WIG-Ukrain427,06425,53-0,83
NCIndex222,95223,030,51

- zmiana do dnia poprzedniego

kom amp/