My inwestujemy, Ty zarabiasz

Money Makers oferuje indywidualne zarządzanie inwestycjami już od 40 000 zł. Konto inwestycyjne dostępne przez Internet umożliwia bieżącą obserwację wyników, sprawdzenie składu portfela i śledzenie historii transakcji. Dzięki videorozmowie można porozmawiać z Konsultantem Inwestycyjnym również online.

Kim jesteśmy

Jesteśmy grupą specjalistów zajmujących się zarządzaniem inwestycjami. W naszej filozofii stawiamy na niezależność i przejrzystość. Dzięki nowatorskiemu podejściu do usługi asset management, wyróżniamy się na polskim rynku inwestycyjnym. Chcemy zaproponować nasze usługi, polegające na aktywnym inwestowaniu Twoich pieniędzy.

Co oferujemy

Oferujemy innowacyjną usługę na rynku, zarządzanie inwestycjami przez prawdziwych ekspertów. Usługa asset management w Money Makers dostępna jest już od 40 000 zł.

Zasada jest prosta: Ty określasz strategię, a my ją realizujemy.

Usługa asset management polega na zarządzaniu portfelem inwestycyjnym według wybranej przez Ciebie strategii inwestycyjnej. W ramach asset management zarządzający w Twoim imieniu podejmują decyzje inwestycyjne i dokonują transakcji na wybranych aktywach (akcje, obligacje, fundusze inwestycyjne, inne papiery wartościowe).

W naszej ofercie znajdziesz 12 strategii inwestycyjnych - od konserwatywnych po agresywne. Trzy strategie posiadają wersję "Plus", w której zastosowany został Mechanizm Realokacji uruchamiający sprzedaż akcji w momencie wystąpienia spadków oraz zakup akcji w momencie wzrostów.

Strategie inwestycyjne w Money Makers

Proponujemy także unikalny model obsługi: poprzez Internet oraz videorozmowę z Konsultantem Inwestycyjnym. Konto inwestycyjne, dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, umożliwia śledzenie szczegółowych informacji na temat bieżących wyników inwestycji, składu portfela i historii transakcji. W ramach konta możesz również zmienić Twoją strategię inwestycyjną, składać dyspozycje lub zmienić dane osobowe.

Jak to działa

Porozmawiaj z naszym Konsultantem Inwestycyjnym i dowiedz się jak działamy – skontaktuj się z nami

Na podstawie Twoich preferencji inwestycyjnych i dotychczasowych doświadczeń, zaproponujemy Ci odpowiednią strategię inwestycyjną. Wybór strategii zależy od Ciebie.

Po podpisaniu umowy Doradcy inwestycyjni zaczną dla Ciebie inwestować jak tylko wpłacisz środki na Twoje konto. W każdej chwili możesz sprawdzić zarówno bieżący stan konta, jak i pełną historię transakcji. Możesz również zmienić swoją strategię inwestycyjną lub złożyć dyspozycję wypłaty środków. Na każdym etapie masz dostęp do Konsultantów inwestycyjnych, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Dowiedz się więcej