MI: Doładowanie konta viaTOLL możliwe bez kodu PIN (komunikat)

Analizy i Rynek / Informacje z rynku / Komunikaty

25.03. Warszawa - MI informuje:

W wyniku zmian wprowadzonych przez operatorów kart płatniczych posiadacze kart Visa i Mastercard mogą płacić zbliżeniowo, bez konieczności wprowadzania kodu PIN do kwoty 100 zł. W związku z tym operator systemu viaTOLL od 25 marca 2020 r. do odwołania obniża kwotę wymaganego, minimalnego doładowania konta dla płatności bezgotówkowych. Ma to na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa i umożliwienie doładowania konta we wszystkich Miejscach Obsługi Klienta bez konieczności wprowadzania kodu PIN. Obecnie minimalna kwota doładowania w kanale bezgotówkowym wynosi 90 zł. Pełna lista wszystkich Miejsc Obsługi Klienta znajduje się w zakładce Obsługa Klienta.  

W celu zlokalizowania najbliższego Miejsca Obsługi Klienta skorzystać można również z wyszukiwarki Miejsc Obsługi Klienta.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść - z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe.(PAP)

kom/ ryb/