Otwórz rachunek

 

Oferujemy uproszczoną procedurę otwarcia rachunku inwestycyjnego w Biurze Maklerskim mBanku na jeden z dwóch sposobów prezentowanych ponizej.
Jeśli masz już konto osobiste w mBanku, w jego ramach możesz aktywować usługę eMakler - porównaj rachunek w BM mBanku i eMaklera.

Form

1. OSOBIŚCIE w Punkcie Usług Maklerskich lub w Centrali Biura Maklerskiego mBanku

UWAGA ! W związku z zagrożeniem koronawirusem oraz w trosce o bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania opcja podpisania umowy w punkcie dostępna jest wyłącznie do już awizowanych umów.

Jeśli jesteś klientem mBanku wybierz bezpłatny rachunek maklerski eMakler, który otworzysz całkowicie online bez wychodzenia z domu.W innych przypadkach wybierz formułę zdalną w której umowę dostarczy Ci kurier.

 

2. Wypełniając FORMULARZ

Najpóźniej następnego dnia roboczego po wypełnieniu formularza, kontaktuje się z Tobą pracownik BM mBanku w celu potwierdzenia deklaracji otwarcia rachunku inwestycyjnego oraz ustalenia sposobu zawarcia umowy.

Zawarcie umowy może nastąpić w wybranym Punkcie Usług Maklerskich, w Centrali lub poprzez dostarczenie umowy przez kuriera.

Wybierasz dostarczenie dokumentów przez kuriera? To proste i szybkie:


 

  1. Wypełniasz internetowy Formularz
  2. Kontaktuje się z Tobą kurier w celu umówienia wygodnego dla Ciebie czasu i miejsca dostarczenia umowy.
  3. Podczas wizyty kuriera podpisujesz umowy i jeden podpisany egzemplarz zwracasz kurierowi.
  4. Przelewasz dowolną kwotę z Twojego rachunku bankowego na Twoje konto w Biurze Maklerskim, które znajdziesz w umowie od kuriera. Na podstawie danych nadawcy przelewu zweryfikujemy Twoje dane

Po wpłynięciu na Twój rachunek w BM przelewu weryfikującego dane nadawcy oraz dostarczeniu przez Kuriera poprawnie podpisanej umowy, niezwłocznie aktywujemy rachunek.

Form

Dodatkowo umowa może zostać zawarta korespondencyjnie, o ile podpisy na niej zostaną:

- potwierdzenie  przez notariusza,
- potwierdzenie  przez Konsulat RP (dla Klientów przebywających za granicą).