Luckin Coffee na NASDAQ, piątek 17 maja

Luckin Coffee to chiński operator sieci kawiarni, który rozwija się z zawrotną prędkością. Jest na rynku póltora roku, obecnie posiada 2370 sklepów w 28 chińskich miastach i jeszcze w tym roku planuje otworzyć kolejne 2500 sklepów aby zdetronizować pozycję Starbucksa w Chinach. Specjalizująca się w kawie na wynos spółka zaoferowała 33 mln akcji (American Depositary Shares będą precyzyjnym) w cenie 17 USD w ramach oferty publicznej i planując pozyskać od inwestorów do 571,2 mln USD.

Szerzej o debiucie na stronach Yahoo Finance

 

Luckin Coffee debiutuje na NASDAQ w piątek, 17 maja.

 

Do momentu pierwszego notowania Uber na NYSE giełda nie przyjmuje zleceń typu PKC. Dopuszczalne są jedynie zlecenia z LIMITEM.


Ostatnie debiuty: Uber, Pinterest, Lyft, Levis, Beyond Meat i ponad innych 2300 akcji i ETF z NYSE, NASDAQ, LSE i Deutsche Börse są dostępne dla każdego posiadacza rachunku w BM mBanku i użytkownika usługi eMakler w ramach normalnej funkcjonalności rachunków.

Szersza informacja o dostępnych w BM akcjach zagranicznych i możliwości składania zleceń w USD, EUR, GBP i PLN (w ramach rachunków w BM mBanku).

Opracowania analityczne BM mBanku o spółkach zagranicznych - tutaj. Kontakt bezpośredni: mbm@mbank.pl i 22 697 4949.