Zmieniliśmy się dla Ciebie!

mDM wczesniej DI BRE

 

W dniu 29 listopada 2013 roku Sąd Rejestrowy Spółki wydał postanowienie o ujawnieniu w  Rejestrze Przedsiębiorców KRS nowej nazwy Spółki, która obecnie brzmi: Dom Maklerski mBanku S.A.

Jednocześnie ze zmianą nazwy spółki, zmianie uległ również adres strony www - nowy adres to www.mDomMaklerski.pl

Co jeszcze się zmieniło?

Zmiana nazwy i logo spółki to dobry moment na odświeżenie strony www. Już teraz prezentujemy stronę i serwis informacyjny w nowej szacie graficznej.

Zmieniliśmy również stronę logowania do serwisu transakcyjnego.

Dlaczego się zmieniamy?

Decyzja ta jest następstwem przyjętej w lipcu 2012 roku strategii rozwoju Grupy BRE Banku na lata 2013-16, która zakłada m.in. wprowadzenie jednej marki w całej Grupie BRE. W listopadzie zmieniona zostanie także sama nazwa grupy na Grupa mBanku.  W związku z  powyższym modyfikacji ulegną także nazwy spółek zależnych grupy, w strukturach których działał Dom Inwestycyjny BRE Banku S.A., obecnie Dom Maklerski mBanku S.A.

Co oznacza ta zmiana?

Nazwa Dom Maklerski mBanku S.A. będzie wykorzystywana w całej działalności spółki. Jej wybór podyktowany był wartością marki mBank, jej wysoką rozpoznawalnością oraz potencjałem wzrostu. mBank to najbardziej znana nazwa w Grupie i jedna z najlepszych polskich marek.

Nowa nazwa spółki nie oznacza zmiany modelu obsługi klientów, a także partnerów biznesowych. Integrując dotychczasowe marki, Grupa mBanku zamierza wykorzystać najlepsze doświadczenia w pracy dla różnych grup klientów. Pozostajemy do Państwa dyspozycji, co prawda pod inną nazwą, ale z tym samym poziomem profesjonalizmu i zaangażowania.