Najlepszy Zespół Analityczny wg Forbesa

Zdaniem miesięcznika Forbes "DM mBanku to dziś najsolidniejsza marka w analizach" - Dział Analiz Domu Maklerskiego mBanku po raz kolejny w ostatnich latach zajął pierwsze miejsce w corocznym rankingu prestiżowego magazynu. Zestawienie powstaje na podstawie głosów inwestorów instytucjonalnych, w tym roku ankiety nadesłało 35 instytucji finansowych.

W tym samym plebiscycie oceniani są także poszczególni analitycy, podium zdobył p. Kamil Kliszcz zajmując trzecie miejsce w kategorii "Najlepszy analityk giełdowy w Polsce", w pierwszej dziesiątce znalazł się także p. Jakub Szkopek. Ranking indywidualny powstaje na podstawie głosów ankiet zebranych wśród zespołów zarządzających aktywami.

Sukces naszych analityków jest tym większy, że ocenie zostało poddanych aż 101 analityków oraz 19 zespołów analitycznych.

Ale to nie koniec sukcesów Domu Maklerskiego mBanku, w 8 edycji badań WarsawScan, przeprowadzanych przez agencję NBS wśród inwestorów instytucjonalnych, DM mBanku otrzymał po raz czwarty z rzędu najwyższą ocenę w kategorii "jakości sporządzanych analiz".

Zapraszamy do zapoznania się z ogólnodostępnymi analizami Działu Analiz.

Przypominamy, że klienci DM po zalogowaniu do Serwisu Informacyjnego mają dostęp do kompletu bieżących analiz rynkowych przygotowywanych przez DM. Znajdują się tam również ostatnie analizy p. Kamila Kliszcza na temat spółek z sektora paliwowego - PGNiG, Lotos, MOL.

W serwisie informacyjnym publikujemy ponad 250 opracowań analitycznych miesięcznie, w tym codzienny biuletyn analizy technicznej w czasie rzeczywistym oraz bieżące komentarze sesyjne i przegląd wydarzeń istotnych dla rynku kapitałowego.

Chcesz być na bieżąco i mieć dostęp do Serwisu Informacyjnego - załóż rachunek inwestycyjny już dziś!