Dom Inwestycyjny BRE Banku partnerem polskiego wydania gry Mr. Investor

Inwestowanie w akcje, opcje, jednostki funduszy inwestycyjnych, waluty – po raz pierwszy w Polsce w grze planszowej. Dom Inwestycyjny BRE Banku został partnerem i sponsorem polskiego wydania gry Mr. Investor. Dzięki prostym i przejrzystym regułom gra przeznaczona jest dla każdego, nie tylko dla osób sprawnie poruszających się w świecie finansów.

 

 

O grze

Gra ma na celu jednoczesne inwestowanie - oczywiście w możliwie najbardziej opłacalny sposób - na 4 rynkach kapitałowych: Pieniężnym, Nieruchomości, Akcji i Opcji. Wygrywają Ci wszyscy, którym grając w Mr.Investor'a uda się przede wszystkim zarobić, a nie stracić, co stanowić powinno zawsze cel każdego poważnego inwestora. Zwycięzcą zostaje natomiast gracz, który najskuteczniej wykorzystuje nadarzające się okazje inwestycyjne i który potrafi osiągnąć najwyższy przyrost wartości swojego początkowego portfela inwestycyjnego.

Gra stanowi świetną zabawę, ale jednocześnie jest doskonałym gadżetem edukacyjnym, łączącym w sobie wiele elementów prawdziwego procesu inwestycyjnego.

 

O autorach

Włodek Bogucki

Ukończył kierunek Cybernetyka Ekonomiczna i Informatyka na Uniwersytecie Łódzkim. Posiada także szereg zagranicznych kwalifikacji z zakresu finansów i inwestycji, w tym również uprawnienia maklerskie zdobyte na giełdzie w Johannesburgu. Swoje profesjonalne i biznesowe doświadczenia (w tym także posiadanie kilku własnych firm) zdobywał w Polsce, Szwecji, Afryce Południowej i Szwajcarii, gdzie mieszka już od ponad 10 lat. Przed przyjazdem do Genewy spędził wiele lat w Johannesburgu, gdzie pracował dla znaczących południowo-afrykańskich grup finansowych, w tym także pełnił rolę Dyrektora Zarządzającego i Dyrektora Inwestycyjnego w spółce Henry Ansbacher Investment Management Services, firmie z siedzibą w Londynie, specjalizującej się w międzynarodowym zarządzaniu zamożnością (członek Rand Merchant Bank i FirstRand Group). Przed założeniem własnego butiku inwestycyjnego Vindigo Capital Partners, kierował działalnością banku prywatnego Citigroup w Europie Centralnej i Wschodniej. Spędził również trzy lata w MCT Group, prywatnej firmie inwestycyjnej i rodzinnym domu inwestycyjnym, aktywnie zaangażowanym w krajach Europy Wschodniej. Określający się mianem "przedsiębiorcy inwestycyjnego", Włodek Bogucki kreuje nowe strategie i rozwiązania inwestycyjne, tworzy konsorcja inwestorskie, uczestniczy w opracowywaniu strategii rozwojowych dla współpracujących ze sobą firm i buduje partnerskie relacje z inwestorami zagranicznymi aktywnymi w Polsce.

Marek Lipiński

Doświadczony analityk finansowy, ekspert w zakresie rynków finansowych w wymiarze globalnym. Absolwent SGH w Warszawie. Doradca i wykładowca w dziedzinie szeroko pojętych finansów osobistych oraz dyrektor w czołowej instytucji finansowej. Animator i organizator wielu cykli szkoleniowych dla doradców finansowych. Osiągnięcia w konstruowaniu programów dla inwestorów indywidualnych, poznanie ich problemów i uwarunkowań psychologicznych przy podejmowaniu decyzji finansowych skłoniły go do stworzenia nowatorkiego, multimedialnego projektu, na jaki składa się książka "Finanse osobiste" i seria programów: "Mister Budget", "Mister Budget Business" oraz "Mister Investor".

 

Gdzie kupić?

www.gamegroup.pl

www.merlin.pl

 

Mr. Investor