Kim jesteśmy?

mWealth Management S.A. jest spółką z Grupy mBanku, dostarczającą produkty i usługi stanowiące integralną część usług Private Banking mBanku. Kluczowym obszarem działalności spółki jest kompleksowe zarządzanie majątkiem: doradztwo inwestycyjne, asset management, konstruowanie przy współpracy z partnerami zewnętrznymi rozwiązań optymalizujących zobowiązania podatkowe i transfer międzypokoleniowy. Centrum eksperckie mWealth Management zapewnia również wsparcie w dziedzinie strukturyzowania transakcji biznesowych, takich jak przejmowanie spółek czy finansowanie złożonych projektów inwestycyjnych.

Fundament budowanych strategii zarządzania majątkiem i zarządzania aktywami stanowią analizy i rekomendacje przygotowywane przez ekspertów zatrudnionych w spółce, jak również w podmiotach współpracujących, takich jak TFI, kancelarie prawne, doradcy podatkowi, maklerzy, firmy ubezpieczeniowe. Stałą opiekę nad rachunkami klientów Private Banking & Wealth Management mBanku sprawują wykwalifikowani doradcy, którzy jako pierwsi w Polsce uzyskali certyfikaty Ekspertów Planowania Finansowego (EFPA EFP), będące potwierdzeniem ich najwyższych kompetencji.

Usługi Private Banking & Wealth Management mBanku zostały wielokrotnie nagrodzone przez niezależne grona ekspertów. W 2015 roku zostaliśmy po raz siódmy wyróżnieni tytułem „Najlepszy Private Banking w Polsce” przez prestiżowy brytyjski magazyn Euromoney oraz już czwarty raz z rzędu zdobyliśmy najwyższą ocenę w ratingu magazynu Forbes za jakość obsługi i ofertę.